• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VYSHKOVSKi.COM

 

JA slide show

Иск о расторжении брака

До Соломенського районного суду міста Києва

Позивач: Шейко Олена Олегівна, що мешкає за адресою:

м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 36/1, кв. 61

Відповідач: Шейко Андрій Сергійович, що мешкає за адресою: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 36/1, кв. 61ПОЗОВНА ЗАЯВА

ПРО РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ24.12.1995 р. я одружилась з відповідачем Шейко Андрієм Сергійовичем. Шлюб зареєстровано Відділом Реєстрації актів громадського стану Жовтневого району міста Києва, про що в книзі реєстрації одружень зроблено актовий запис № 1819. Вказане підтверджується Свідоцтвом про одруження, виданим 26.12.1995 р. Відділом РАГС Жовтневого району міста Києва.

13.05.1996р. у нас з відповідачем народилась донька Наталка.

Починаючи з січня 2010 року мої стосунки з відповідачем значно погіршилися, відповідач не приходить додому, у вихованні доньки участі не приймає, матеріальної допомоги мені та дочці не надає. Ніяким чином турботу про мене та доньку відповідач не виявляє, нашим життям не цікавиться.

Таким чином я та відповідач, припинили шлюбні стосунки, перестали вести спільне господарство, внаслідок чого наше подальше спільне життя і збереження шлюбу суперечить моїм інтересам. Відповідач наголосив, що проти розірвання шлюбу не заперечує, але ніяких дій відносно цього вчиняти не збирається.

На сьогоднішній день наша спільна з відповідачем неповнолітня донька проживає зі мною, я самостійно її утримую та виховую. Після розірвання шлюбу я маю намір продовжувати самостійно утримувати та виховувати доньку.

Спір між мною та відповідачем з приводу поділу спільного майна відсутній. З мого боку матеріальні претензії до відповідача відсутні.

Відповідно до ч. 2 ст. 104 Сімейного кодексу України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання.

Відповідно до ч. 3 ст. 105 СК України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до ст. 110 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 1 ст. 110 СК України, позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя.

Відповідно до ч. 2 ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Оригінали всіх документів, які вказані в цій позовній заяві, я зобов’язуюсь надати суду для огляду в судовому засіданні.

На підставі викладеного й у відповідності з ч. 2 ст. 104, ч. 3 ст. 105, ч. 1 ст. 110, ст. 112 Сімейного кодексу України, керуючись ст. ст. 3, 4, 118 Цивільного процесуального кодексу України, -


ПРОШУ:


1. Розірвати шлюб між мною, Шейко Оленою Олегівною, 1963 року народження, та Шейко Андрієм Сергійовичем, 1962 року народження, який було зареєстровано Відділом Реєстрації актів громадського стану Жовтневого району міста Києва, про що в книзі реєстрації одружень зроблено актовий запис № 1819.

2. Стягнути з Шейко Андрія Сергійовича витрати, що сплачуються в дохід держави при реєстрації розірвання шлюбу в органах реєстрації актів цивільного стану, звільнивши від їх сплати мене, Шейко Олену Олегівну.

3. Стягнути з Шейко Андрія Сергійовича на мою, користь сплачені мною судові витрати.

Додатки:

1. Квитанція про сплату судового збору.

2. Квитанція про оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

3. Копія свідоцтва про одруження від 24.12.1995 р.

4. Копія свідоцтва про народження від 13.05.1996 р.

5. Копія позовної заяви та доданих до неї документів.

05.08.2010 р. ___________________ Шейко О.О.


Другие образцы исков и заявлений: